Çocuklar İçin

-

amigurumi oyuncak
Aslında çocuklar için dedim ama bunları daha çok kendim için yaptım :) Bu şirin şeyleri yine 10marifet’te görmüştüm ve yapacaklar listemde duruyordu. Aylar oldu yapalı ama bir köşeye kaldırmıştım yeni geldi aklıma. Bu sitenin bana ne kadar ilham verdiğini, mutlu ettiğini, beni bir şeyler yapmaya teşvik ettiğini anlatamam :) Çok seviyorum 10marifet’i…

Şu anda kurbağa, ördek, arı, domuz ve köpeğim var. Aslında bir baykuş bir de güve eksik kadroda ama onları yapmamışım zamanında. Sık sık tığ işleri parmaklarımı acıtıyor ancak bu kadar dayanabilmişim demek ki :)

Bunların içinde sürpriz yumurta içinden çıkan plastikler var. Evde çocuk olunca haliyle çok birikiyor, ben de bir işe yarasınlar istedim :)

amigurumi oyuncak

amigurumi oyuncak

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

11 yorum gelmiş

 1. zulaltan

  dikiş haricinde bir de amigurumi yeteneğin de varmış onu da görmüş olduk çok güzel olmuşlar.bu amigurumiyi başaranlara hayranım sende de varmış yetenek devamını bekleriz.

 2. senayatilgan

  evimdeki mutluluyklar teşekkür ederim :)
  durununannesi size de çok teşekkür ederim :) fakat bir yanlış anlamayı düzeltmek isterim adım Şenay :) Bunu daha önce bir sürü arkadaş bu şekilde algılamıştı galiba nickim yüzünden :) Sena da olur ama Şenay daha iyi olur :)
  shane teşekkür ederim, tüm hünerimi gösterip sizin işinizi hazırlıyorum bakalım onu beğenecek misiniz :)

 3. yagmuryurek

  e ben 4 gündür yoktum … bunları hep atlamışım :) şenay…. sende başka ne cevhrler var bakem ??? daha nasıl şok etcen bizi??? bi de amigurumi yapamam yazıyon heryerde… sevgili arkadaşım yapabiliyormuşsun ya … daha ne olsun :) bundan iyisi şamda kayısı…(acaba şamda çok güzel kayısı olduğu için mi böyle denir?) ellerin dert görmesin arkadaşım

 4. senayatilgan

  yagmuryurek yine güldürdün beni :) Canım bunlar küçük boyuttaya bi de içleri boş :D ondan yeltendim yoksaaaaa öyle büyük boyuttakilere kalkışmam asla :) Sağol canım yorumların için , şaşırtmaya çalışıyorum işte becerebildiğimce :)

 5. xmadame

  ama bende atlamışım bunuu hayret… hergün girmek lazım demekki :D
  eveet bende hatirlıyorum tığmığ beceremiyom dediğini şenaycım iyiki beceremiyon :D benim favorim arı çok şirin olmuş. bende de var o yumurta kutularından ben boncuk koyuyom :D

 6. senayatilgan

  Canım benim tığ işi yaparım yaparım da öyle uzun işlere grişmem :) Yoksa eskiden az mı yastık çarşaf için dantel ördük, ama hep yarıda bıraktım annem devam etti :) Hep gözümde büyür böyle tığlı işler ve parmaklarım acıyo artık bir iki gün sonra ondan demişimdir yapmam hiç :)

Bir Cevap Yazın