www.cocuklacocuk.com
özel bir kağıdı olduğu için taşırmadan ve şaşırmadan keyifle suluboya yapmak bu boya setiyle mumkun ne yazıkki henuz ulkemizde yok ya da biz oyle sanıp uzuluyoruz bilen gören var mı bu seti?
özel bir kağıdı olduğu için taşırmadan ve şaşırmadan keyifle suluboya yapmak bu boya setiyle mumkun ne yazıkki henuz ulkemizde yok ya da biz oyle sanıp uzuluyoruz bilen gören var mı bu seti?
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
ben burdan görünce bile “olsada boyasam “oldum ama memleket sınırlarına girse bile cep sınırlarına uymayacak bir ücreti olur hissine kapıldım:(
haklısın galiba Kondor’cum, sitelerindeki fiyatlara bakınca biz de öyle düşündük biraz. Bu tip kendine almaya kıyamayacağın şeylerin hediye etmeyi ve hediye edilmesini seviyorum.
çok güzel bir şeymiş bu gerçektende,bende hiç görmedim,ama üzülme yakında gelir,bende geçenlerde köpüğümsü bir hamur gördüm yeni çıkmış heralde bileniniz varmı,çok hoş görünüyordu renkler soft,vakitsizlikten inceleyemedim,soramadım da aklım onda kaldı,nasıl bir malzemeydi acaba diye:)))