Çuval Bezinden Amerikan Servis

-

Çuval bezini seviyorum, epeydir aklımdaydı çuvalla birşeyler yapmak.Yıkadıktan sonra keten kumaşla kombine ederek diktim.

Köşesine de stencilla mor üzümler boyadım.İçine elyaf koymadım.Arka tarafı da aynı keten kumaştan.

31 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  harika omuş çuval bezini bende çok beğeniyorum özellikle amerikan serviste çok doğal olmuş

 2. Avatar photo

  ablacım aslım ile sende çuval bezi oldugunu bilgimden beri sitelerde araştırıyodum ne paylaşabilirim konuyla ilgili diye ama sen örnek olacak bi çalışma yapmışsın gerçekten çuval bezi ile ketn kumaş birleşimi ve stensil baskı harika bi üçlü olmuşş elerine saglık fazlaca begendim yani:))))))))))))))))umarım yorumum giderr akşam iki dakaklıgına açıp yazmıştım servis saolsun:))))))))))))öptt

 3. Avatar photo

  öyle güzel, öyle hoş olmuşki, çok begendim noblessem. birde çuval bezini çok seviyorum, sende güzel bir kombin yapmışsın, ellerine saglık.

 4. Avatar photo

  Çoook beğendim. Çuval bezini ben de çok severim ama hiç kullanmadım. Senin servisler çok güzel olmuş. Kumaş boyama da zamanında çok yaptığım çok sevdiğim bir iş. ellerine sağlık Noblesse’cim.

 5. Avatar photo

  noblessem harika olmuş,desen çoook yakışmış çuval bezine,yaa çok şık olmuş bayıldım ellerine sağlık:)

 6. Avatar photo

  yemege gelmek istiyorum üzerinde yemek yemek için:D gece gece saçmalamam inşlh bi kaç gün göremeyince çok ösledimmmmmm umarım herkesler iydir öptt canımmın içi ablam:D

 7. Avatar photo

  atla otobüse gel, adresi biliyorsun, ortalarda yoksun ben de özledim mavim.Telaşın var biliyorum, biran önce halolur inşallah.

 8. Avatar photo

  ayy keşke keşke olur mu ki acaba ne biliyim kısmet belkide sen kapımı çalarsın bigün be abla:D:D hallaolan bişey yok ablam burdan bütün ev sahiplerini insafa davet ediyorum:D:D:D

 9. Avatar photo

  Sevgili Noblese, çuval bez ile ilgili benim de kafamda çok şey vardı ama bir türlü yapacak şeyi bulamamıştım.Bu kombin harika olmuş.Biliyormusun oradaki kullandığın keteni bir ay evvel kumaşcıdan yarım metre kestirmiştim.Henüz bir şey yapamadım.Kırkyamada kullanırım diye almıştım.İçinde çok güzel renkler vardı bende o yüzden almıştım.Aynı kumaş zevkimiz varmış çok sevindim.Servis takımını güle güle kullan.

 10. Avatar photo

  Sevgili Sibelciğim beğenin için çok teşekkür ederim.Demek çuval bezini sen de seviyorsun, benim de doğallığı hoşuma gidiyor, balkon için 2 tana de yastık diktim, yakında paylaşırım.Turkuaz amerikan servisde kolaylıkla yıkanabilecek kumaşları tecih ediyorum, teşekkür ederim.

Bir cevap yazın