Salı, Ekim 25, 2016
Değişik bir fikir ile atkı yapımı

Değişik bir fikir ile atkı yapımı

13

Rengi mi cezbetti beni bilemiyorum ama bu atkı hoşuma gitti. Bunu yapmak için 5 ilmek ile upuzunnnn (19 metre ve her bir metrenin bitiminde ipin rengini değiştirerek örmeye devam etmişler) bir örgü yapmışlar, sonra da bu örgüyü ip yerine kullanıp tekrar 5 ilmek ile atkılarını örmüşler. Belki parmak örgüsü ile bu upuzunnn kısmını yapıp onu da şiş ile örerek benzer bir atkı yapabiliriz. Burada

13 YORUMLAR

  1. En iyisi ebruli iple makaradan çıkartmak.Sonra istediğini ör.

    evet bu çözüm daha güzel, ben makara örgüsünü henüz denemediğim için onun yerine parmak örgüsü demiştim.Bir şekil daha var, o da burada dün yayınladığım tarak örgüsü :))

  2. sevgili embir çok güzel bir şey bulmuşsunuz yine çok hoşuma gitti doğrusu sıkılmadan yapılabilecek bir çalışma… ebruli ip fikrini tuttum sevgili neduk

  3. yaşasınnnn sevgili güneşe doğru benim çalışmalarımı daha doğrusu bulduklarımı :0) beğeniyor. Valla sizi bilir kişi ilan ettim, sizden onay alınca içim rahatlıyor, çok ciddiyim.Ayrıca da teşekkür ederim.

  4. çok değişik geldi bana atkı örneği ama bakmakla yetinicem malesef ne yapabilirim ne yaptırabilirim.ahh ahh çok şanslısınız valla yaptıracak kişiler var yada yapabiliyorsunuz.banada iç çekmek kalıyor:)))))

  5. embir diyor ki;yaşasınnnn sevgili güneşe doğru benim çalışmalarımı daha doğrusu bulduklarımı :0) beğeniyor. Valla sizi bilir kişi ilan ettim, sizden onay alınca içim rahatlıyor, çok ciddiyim.Ayrıca da teşekkür ederim.

    şımartın bakalım sevgili embir :))))))