Cumartesi, Ekim 22, 2016
DÜĞMELİ KAZAKTAN ABİYE BLUZA YOLCULUK

DÜĞMELİ KAZAKTAN ABİYE BLUZA YOLCULUK

9

Buda ballgozlu’den baska bir calisma. Dugmeli hirkadan abiye bluza yolculuk. Yapimi kolay ve illaki dikis makinasi gerektirmiyor. Elinize saglik.

9 YORUMLAR

  1. benimde böyle hırkalarım var zamanla insan sıkılıyor ama bu fikir çok güzel şimdi onları yenileyip tekrar kullanabilirim…bu yazını görünce düşündümde sadece boncuk değil farklı işlerde uygulanabilir ..zamane giysileri eskimiyorlarda :)))en iyisi hepsini elden geçirip yenilemek

  2. hepinize merhaba arkadaslar,bazen kafamda bir ampul yanar benim(:p ,bi fikir gelir yani) ve ortaya boyle biseyler cikiverir.Eminim bu sizdede oluyodur.Iste buda oyle anlardan birinde oldu. begenmenize sevindim,faydali olabildiysem ne mutlu bana.

  3. ballgozlu diyor ki;hepinize merhaba arkadaslar,bazen kafamda bir ampul yanar benim(:p ,bi fikir gelir yani) ve ortaya boyle biseyler cikiverir.Eminim bu sizdede oluyodur.Iste buda oyle anlardan birinde oldu. begenmenize sevindim,faydali olabildiysem ne mutlu bana.

    Elektrik kurumları buradaki kişilere çalışıyor balgözlü çaktırma :p Hoşgeldin demişmiydim daha önce… Tamam demediysem hoşgeldin. Dediysem eğer beyaz hırka hali de güzelmiş ama bu halide çok güzel olmuş… :)

  4. hosbulduk miray, dogru ben araniza daha yeni katildim ve sizlere “merhaba artik bende varim”demedim.neyse boylelikle demis oldum.artik bol bol gorusuruz