9 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  benimde böyle hırkalarım var zamanla insan sıkılıyor ama bu fikir çok güzel şimdi onları yenileyip tekrar kullanabilirim…bu yazını görünce düşündümde sadece boncuk değil farklı işlerde uygulanabilir ..zamane giysileri eskimiyorlarda :)))en iyisi hepsini elden geçirip yenilemek

 2. Avatar photo

  Bu fikri çok sevdim, çok şık olmuş, güle güle giyin artık :) Bende de öyle hırka var bir tane ben de yapiim böyle :))

 3. Avatar photo

  hepinize merhaba arkadaslar,bazen kafamda bir ampul yanar benim(:p ,bi fikir gelir yani) ve ortaya boyle biseyler cikiverir.Eminim bu sizdede oluyodur.Iste buda oyle anlardan birinde oldu. begenmenize sevindim,faydali olabildiysem ne mutlu bana.

 4. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  ballgozlu diyor ki;hepinize merhaba arkadaslar,bazen kafamda bir ampul yanar benim(:p ,bi fikir gelir yani) ve ortaya boyle biseyler cikiverir.Eminim bu sizdede oluyodur.Iste buda oyle anlardan birinde oldu. begenmenize sevindim,faydali olabildiysem ne mutlu bana.

  Elektrik kurumları buradaki kişilere çalışıyor balgözlü çaktırma :p Hoşgeldin demişmiydim daha önce… Tamam demediysem hoşgeldin. Dediysem eğer beyaz hırka hali de güzelmiş ama bu halide çok güzel olmuş… :)

 5. Avatar photo

  hosbulduk miray, dogru ben araniza daha yeni katildim ve sizlere “merhaba artik bende varim”demedim.neyse boylelikle demis oldum.artik bol bol gorusuruz

Bir yanıt yazın