9 yorum gelmiş

  1. benimde böyle hırkalarım var zamanla insan sıkılıyor ama bu fikir çok güzel şimdi onları yenileyip tekrar kullanabilirim…bu yazını görünce düşündümde sadece boncuk değil farklı işlerde uygulanabilir ..zamane giysileri eskimiyorlarda :)))en iyisi hepsini elden geçirip yenilemek

  2. Bu fikri çok sevdim, çok şık olmuş, güle güle giyin artık :) Bende de öyle hırka var bir tane ben de yapiim böyle :))

  3. hepinize merhaba arkadaslar,bazen kafamda bir ampul yanar benim(:p ,bi fikir gelir yani) ve ortaya boyle biseyler cikiverir.Eminim bu sizdede oluyodur.Iste buda oyle anlardan birinde oldu. begenmenize sevindim,faydali olabildiysem ne mutlu bana.

  4. Fraise[pilli_silinen_hesap]

    ballgozlu diyor ki;hepinize merhaba arkadaslar,bazen kafamda bir ampul yanar benim(:p ,bi fikir gelir yani) ve ortaya boyle biseyler cikiverir.Eminim bu sizdede oluyodur.Iste buda oyle anlardan birinde oldu. begenmenize sevindim,faydali olabildiysem ne mutlu bana.

    Elektrik kurumları buradaki kişilere çalışıyor balgözlü çaktırma :p Hoşgeldin demişmiydim daha önce… Tamam demediysem hoşgeldin. Dediysem eğer beyaz hırka hali de güzelmiş ama bu halide çok güzel olmuş… :)

  5. hosbulduk miray, dogru ben araniza daha yeni katildim ve sizlere “merhaba artik bende varim”demedim.neyse boylelikle demis oldum.artik bol bol gorusuruz

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin