Pazartesi, Ekim 24, 2016

Eeyore & eeyore :)))

19

Bu da Eeyore yastığımdan sonra yaptığım mini eeyoreBunun boyutları anahtarlık olarak ya da eşimin ve birçok arkadaşımın yaptığı gibi arabada dikiz aynasına süs olarak kullanmaya çok uygun.

19 YORUMLAR

  1. İşte bu arkadaştır eeyore. Winni the pooh isimli çizgi filmdeki eşeğin adı, çocuğu olanlar bilir sanırım:) Eeyore pek şeker olmuş ta, benim asıl ilgimi çeken anahtarlık oldu, uzun zamandır aklımda olan bir proje bu anahtarlık. Artık elimde resmide var rahatlıkla yapabilirim.

  2. Bu yazı son baktığımda yayınlanmamıştıhangi arada yayınlandı da bu kadar güzel yorumlar geldi :)Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum sevgili arkadaşlarım.Her birinizi ayrı ayrı tanıyorum ve seviyorum. (Siz bilmeseniz de :))

  3. hairka ne güzel ya.. kardeşim çok sever bi sürü oyuncağı var böyle kardeşim 26 yaşında :)) bende severdim ama bu halini görünce daha da çok sevdim.. bloğuna da yazdım canım çok beğendim.. bende yapsam :) nasıl yapılıyor :)))

  4. ha unutmadan anahtarlığa ayrı bayıldım zaten ne kadar güzel.. ay herşeyi istiyorum bugünlerde.. :) ham halde mi satılıyor ahşap yoksa böyle hazır mıydı.. acaba yapılır mı o korumaları falan :)

  5. Ahşap çerçevesini çıtalardan kesip, çakabilir ya da yapıştırabilirsin. Ya da benim gibi tahta zımbasıyla zımbalayabilirsin. Telleri ben sanayide bir yerden bulmuştum. Uygun bir şekil verip yapıştırdıktan(havye varsa işin daha kolay olur) sonra dilediğin renk yağlı boyayla boya. Ben minik saksıları İstanbul Kireçburnundaki sahilde topraktan yapılma bahçe süsü, güveç falan satan bir yerden almıştım. üstüne de eline ne geçerse zevkine göre yapıştırıyorsun. Oldu işte.Modeli nerden çaldığımı da söyleyeyim.Geçen sene Cunda adasında görmüştüm 40 TL’ye satılıyordu. İnadımdan almadım. Ama hediyelik eşyalardan düşen minik “CUNDA” yazılarından vardı yerde. 2 tanesini çaktırmadan çantama atmışım :). Tıpatıp aynısı oldu benimki de yani. Cunda’dan aldım diye yutturuyorum herkese :). E sonuçta onları da yapanlar elde yapıyor di mi?

  6. hiç cunda dan aldım falan deme göğsünü gere gere bu kadara satılıyordu ama ben kendim yaptım de herkeslere.. harika olmuş çünkü…

  7. Canımsın senOrtasında eşşek kadar cunda yazıyor ben yaptım desem de inanmazlar artık :)Ama bundan sonrakilere “emellerim” yazıcam