El yapımı bebek anı defterleri, fotoğraf albümleri

-


El yapımı bebek anı defterleri, fotoğraf albümleri, kapı süsleri ve lohusa terliklerimi paylaşacağım sizinle bugün.
Aydedeli prens figürlü erkek bebek odası kapı süsü modeli. Keçeden içi dolgulu olarak özenle elde dikilerek hazırlandı. Gülen aydede figürü altında bulut şeklinde isim tabelası, prens bebeğin elinde de renkli balon demeti var. Bu detaylarla çok cici bir kapı süsü modeli oldu.


Bol inci ve parlak taş süslemeli fotoğraf albümü uçuk pembe saten kumaş ile kapandı üzerine de yine pembe tütü etekli balerin kız aplike edildi. Balerinler keçeden ve içi elyaf dolgulu, tütü etekleri hayal tülden yapıldı.

bu büyük boy fotoğraf albümü dedaha koyu pembe saten kumaş kaplamalı yapıldı Yine tütü etekli balerin bebek, inci ve parlak taşlarla süslendi.

Bu fotoğraf albümü ise tatlı bir kızın babaannesine hediyesi olarak hazırlandı. Sevimli gözlüklü keçeden babaanne figürü ile minik kız figürü aplikeli albüm, lila renkte pamuk mat satenle kaplandı ve üzerine taşlı harflerle SÜPER BABAANNE yazıldı.

Sipariş üzerine hazırladığım diğer bebek anı defteri ve bebek fotoğraf albümü modellerimi de aşağıda paylaşıyorum.

Bir de lohusa terlikleri var tabii ki. Kız ve erkek bebek anneleri için somon renk keçe ve mavi keçeden bebek figürleri, boncuklar, tüller ve taşlarla süsleyerek hazırlanan lohusa terliği modellerim de aşağıda.

Bana profilimden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com