embir’in neye niyet neye kısmet çalışması

-

Geçen sene başlayıp dün akşam bitirebildiğim, dünyaya gözlerini atkı olarak açıp ergenlikte döneminde geçirdiği operasyon ile hayatına boyunluk olarak devam etmesine karar verdiğim, bir yüzü polar, bir yüzü pirinç örgüsü boyunluğumu nasıl yaptığımı embir‘de bulabilirsiniz:)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

8 yorum gelmiş

  1. kendi yazıma laf yetiştirmekten buralara gelemedimkiiiböyle daha kullanışlı olmuş sanki embircim..ellerine sağlık. annem iyi iş altı ayda çıkar derdi :)))

  2. Benimkiler gibi olmuş başka birşeye niyetlenirken ne çıkarsa bahtına şeklinde. Ayrıca son zamanlarda rica üzerine bir siyah atkı ördüm, ör ör bitmedi.

  3. Güzel olmuş embircim. Güle güle kullan. Bende kaşmir iple örmüştüm bir tane hem boyunluk hem şapka… Beyazından yada kreminden istiyorum belki biriki sene içinde bende yaparım.

  4. :)) ya yok ben örgü konusunda çoook tembelim atkı kolay olur dedim onu bile yapamadım. Gerçi şu kadife iple örülüp sonra yanlardan söküp kurtçuklar olan atkı vardı ya o 2 saatte bitiyordu birde geçen senenin modası ponpon ipli atkı 1 saatte tamamlayınca onlardan yapmıştım :))

Bir Cevap Yazın