Keçeden pembeli, gülen yüzlü, hediyelik bebek şekeri nasıl yapılır? İşte aşamalar… ilk önce malzemelerimizi hazırlıyoruz… Siyah ve pembe yuvarlakları yapıştırıyoruz, fiyonku dikiyoruz. Pembe tül keseleri hazır aldım. Bebek keçenin arka...
Teşekkür ederim arzu hanım. Kesinlikle size katılıyorum herkesin bir uğraşı olmalı ama keçe ama örgü ama farklı bir şey. Bu yaptıklarım beni biraz olsun günlük işlerin stresinden kurtarıyor. Herkese tavsiye ederim.
Sizin yaptığınz şeylere de bayıldım ben de bu bohçaların keçelerinden yapmıştım.
Keçeleri çok seviyorum. Onları kesmeyi, şekil vermeyi, ortaya yeni bir şeyler çıkarmak beni çok mutlu ediyor. Tamamen el yapımı renkli ürünlerimi sizin de beğeninize sunuyorum. En özel günlerinizde renkli ürünlerimle yanınızda olmak benim için en büyük mutluluk :)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. TamamGizlilik politikası
Elinize sağlık, çok hoş olmuşlar.Bende keçe çalışmaları yapıyorum.Herkese böyle uğraşlar bulmalarını tavsiye ediyorum. http://arzunagore.blogspot.com/2013/04/lavanta-ve-tesbih-keseleri.html
Teşekkür ederim arzu hanım. Kesinlikle size katılıyorum herkesin bir uğraşı olmalı ama keçe ama örgü ama farklı bir şey. Bu yaptıklarım beni biraz olsun günlük işlerin stresinden kurtarıyor. Herkese tavsiye ederim.
Sizin yaptığınz şeylere de bayıldım ben de bu bohçaların keçelerinden yapmıştım.