Geçen yıl küçük yeğenim Burak için ördüğüm kazak. Yıl başının yakaştığı bu günlerde küçük delikanlılar için bu geyikli kazak eminim çok güzel bir hediye olacaktır.
En çok arananlar:
Geçen yıl küçük yeğenim Burak için ördüğüm kazak. Yıl başının yakaştığı bu günlerde küçük delikanlılar için bu geyikli kazak eminim çok güzel bir hediye olacaktır.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
düz örgüyü zar zor becerebilen ben bunu asla yapamam sanırım. biras da ilgi meselesi tabi. ama olsa kızıma bile giydirirm çünkü çok güzel![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)