Perşembe, Ekim 27, 2016

==Evde Sıcacık Bir Köşe==

45

Evde böyle bir köşe tüm stresi atmaya yeter sankii. Çoğu da el emeği olunca daha bi güzell. Ahşap paletlerden sedir gibi rahat bir yer yapmışlar. Arkalığı da eski bir kapı sanki:) Duvardaki asimetrik çerçeveler aynalar çok hoşş. Hele o tavandaki süslemelerrr:))) Buyrun ayrıntılara da bakınn….

Ahşap paletlerden yapmışlar
Ahşap paletlerden yapmışlar

Yastıklarr, o fırfırlı beyaz örtü çok hoş değil mii?? burada buldumm

45 YORUMLAR

 1. Ahaha :DD çok sevindirik oldum yorumları okurken kafalarda çakan şimşekleri havai fişekleri gördüm resmen:)))

  03bellinda diyor ki;kışın sıcak yazın serin olsunmu:)))))))))

  olsuun belindam seni mi kırcazzz

  mavisofra diyor ki;bu kızın iç dünyası ben:))

  Bana mı didin maviiii :)))) yoksa belindaya mı

 2. cikolatamolmadanasla diyor ki;Ahaha :DD çok sevindirik oldum yorumları okurken kafalarda çakan şimşekleri havai fişekleri gördüm resmen:)))03bellinda diyor ki;kışın sıcak yazın serin olsunmu:)))))))))olsuun belindam seni mi kırcazzzmavisofra diyor ki;bu kızın iç dünyası ben:))Bana mı didin maviiii :)))) yoksa belindaya mı17 Ağustos 2010 23:22

  hadi mavi hangimize dedin cevap lütfen:)))))))))

 3. ya çikoya dedim ben hiç palete bakmadım itiraf ediyim.:)gözüm üstteki sülere takılmıştı o bakımdan şeyettim:))ama eşim geldi sordum onların palet daha farklıymış bu özel yapaım dedi ve hayallerim suya düştü:(((

 4. alya geçen pazar bizim balkonun üstünü yaptılrdık şimdi yan duvarı örüp kapattık mı bide camla süper olcak evde en büyük yer balkon:))))))))))o bakımdan didim ama kalabalıgı sevmiyom aslında:))))))))

 5. deli niye sinir oluyosun bi legoyu üst üste koysun diye deli gibi bakan anneler var ben desin diye ölüyorum.bi falçata diyo ölürsün:)))))))

 6. Teşekkürederim betüll…Kızlar bekliyorum sizden de bakalım ne çıkıcakk. Mavi sen de bulabilirsin inşallah sade severim demişin renkli renkli olmz seninki de de miii? sade sade yaparsın:))

 7. ahh harikaaa olmuşş çok teşekkürler:)))hemen otuma odasına yapacağız annemle ama birşey soracağım paletleri nerden teymin edebiliriz lütfen yardımcı olun hiç bir fikrimiz yok çünkü….