Fincandan saksım!

-

Daha önce kahve fincanından mumluk, abajur, saksı yapımlarını 10marifette gördüm. Hepsi çok güzeldi. Ben de saksıyla başlayayım dedim diğerlerini de yaparım birgün.

önce altını delmeniz gerekiyor
önce altını delmeniz gerekiyor

altını delerken önce bir noktayı iyice incelttim. Birden vurarak delmek fincanı paramparça edebilir. Biraz uğraşıp incelttikten sonra son darbeyi bir tornavidayla vurdum. Evinde matkap olanlar bukadar uğraşmayacaklar tabii.

saksıyı yaptım tohumu ektim
saksıyı yaptım tohumu ektim

Ve işte kahve fincanının içinde büyüyüp elma ağacı olacak yaprakçıklar burda…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

28 yorum gelmiş

 1. dolunay82

  çok güzel.buradaki fikirlerin hayata geçmesine bayılıyorum.geri dönüşümün böyle güzel bir işe(elma ağaçcığına:))) hizmet etmeside ayrı güzel tabi..

 2. cikolatamolmadanasla

  Yorumlarınıza teşekkür ederim.Buradaki fikirler kesinlikle çok işime yarıyor kendim de bişeyler katıyorum tabii.Elmam biraz büyüsün daha büyük fincanlara kupalara koycam onu=)

 3. cikolatamolmadanasla

  Büyümez miii gövdesi oduna dönmeye başladı ama minicik daha.Büyük saksıya almak gerekcek onu.Çok seviyorum ya elmamı:DD kırmazsın bak yazıda dediğim gibi yap kırılmaz.vurmam vurmam favoridik rahat ol:DD

 4. mavisofra

  cicim ben kaçtımmm pc sana kalmış belli sen şimdi beni bırakmazsın:)))))))))))))))) kıslar iyi geceler dualarınız kabul olsun

 5. nazesen

  hemde elmamı diktiniz ne güzel sevgi ile büyüsün.Aramıza hoş geldiniz diyeyim öncelikle.İlk yazınız galiba.

Bir Cevap Yazın