Fiyonk süslemeli lohusa terlik ve taç takımı

-


Fiyonk süslemeli lohusa terlik ve taç takımı ile merhabalar arkadaşlar.
Son dönemde sürekli bebekler için paylaşımlar yaptığımı fark ettim ve bugün de annelerimiz için bir paylaşım yapmak istedim. Bebek 40 mevlidinde veya hastane odasında rahatlığı ve şıklığı aynı anda yakalamak isteyen annelerimiz için terlik ve taç modelleri hazırladık. Dantel ve fiyonkları elde hazırladıktan sonra fiyonkların üzerine tek tek taş ve inci süslemeleri monte ettik. Tüm süslemeler el emeği olduğu için oldukça fazla vakit harcadık bu model için. Annelerimizin istediği renklerde hazırlamamız mümkün.
Lohusa taçları da yine terlikler ile uygun olarak süslendi. Dantel, fiyonk ve inci süslemeli olarak istenilen renkte yapılabilir.
Yeni doğum yapmış annelere götürülebilecek son derece kullanışlı bir hediye olduğunu da unutmayın lohusa takımının. Anne bebek aksesuarları ile takım genişletilebilir de.

Herkese kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz:)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar