Çiçekli terlik ve taç – lohusa takımı

-


Çiçekli terlik ve taş lohusa takımının kullanım yelpazesi oldukça geniş. Taze annelerimiz hastane odasında ve 40 mevlüdünde kullanmak üzere lohusa takı olarak kullanabildikleri gibi, gelin adaylarımız çeyizlerine koymak üzere de tercih ediyorlar.
Yeni doğum yapmış annelere götürülebilecek son derece kullanışlı bir hediye olduğunu da unutmayın bu takımın. Anne bebek aksesuarları ile takım genişletilebilir de.
Çeşitli süslemeler ile hazırladığımız terlik ve taç takımımız oldukça yoğun bir şekilde ilgi görmeye devam ediyor.

Yapım aşaması oldukça zaman alan bu modelimiz kullandığımız hacimli çiçekler ile gösterişli bir hal aldı. Boş olarak temin ettiğimiz terliklerin tabanlarını inciler ile süsledik. Büzgülü olarak diktiğimiz dantellerimizin üzerine önceden kesip hazırladığımız çiçeklerimizi monte ettik. 3 adet hazırladığımız süslemelerin ikisini terliklere, birini de inci taçımızın üzerine monte ettik.
Böylece kullanacak olan anne ya da gelin adayı için gösterişli bir takım ortaya çıkmış oldu. Bu takım lohusa seti olarak kullanılacaksa çiçeklerin renginden ötürü daha ziyade kız bebek annelerinin tercih ettiği bir set oluyor. Erkek bebek anne adayları için mavi ya da mint gibi renkler tercih ediliyor daha ziyade.
Aslında otellerde verilen terlikleri bile süsleyerek kendinize benzer modeller hazırlayabilirsiniz. Bu yumuşacık terlikleri giymek çok rahat oluyor. Zevkinize göre minik süslemelerle hazırlayacağınız terlikleri gündelik olarak dahi kullanabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar