İnci kaplamalı anne bebek lohusa seti

-


İnci kaplamalı anne bebek lohusa seti, bebeğin kız olmasından ötürü pembe fiyonklu hazırlandı. Merhaba 10marifet kullanıcıları :) Uzun bir aradan sonra paylaşım yapma fırsatım oldu.
Bu kez sizlerle inci kaplamalı fiyonk süslemeli bebek ayakkabısı, fiyonklu bebek saç bandı, fiyonklu anne tacı ve fiyonklu anne broşu paylaşmak istedim. Pembe severler için tatlı bir anne bebek lohusa seti oldu.

Lohusa takımları ve anne bebek setleri hazırlamak için bebek ayakkabısı, taç ve bantı hazır alıp üzerini zevkinize göre süslüyorsunuz, aslında temelde bu şekilde açıklanabilir. İncileri, fiyonkları ve broş iğnesi gibi aparatları sıcak silikon ile yapıştırıyorsunuz, gayet sağlam oluyor.

Öncelikle kullanacağım kadar fiyonk hazırladım. Saten kurdeleden fuşya pembe tonları tercihimiz oldu :)
Bebek patiğini komple inci kaplama çalıştım. Sıcak silikon yardımı ile incileri dikkatlice ayakkabı üzerine yapıştırıyoruz.
Bant kısımlarında fiyonk süsleme çalıştık. Aynı fiyonk süslemeyi bebeğin saç bandına annenin tacına ve broş iğnesine de monte ettim.
Broşu isteğe göre anne şalı üzerine de monte edilebilir. Arkasında broş iğnesi bulunmakta.
Renkleri de isteğe göre hazırlanabilir. Erkek bebekler için mavi tonları, kız bebekler için pembe tonları tercih ediliyor genelde ama siz klasiklerin dışına çıkıp gökkuşağının diğer harika renklerini de tercih edebilirsiniz tabii ki ; )

Yine tercihe göre inci yerine kristal taş da uygulanabilirdi tabii ki, takımı süslemek için. Parıltılı takımlardan hoşlananlar için farklı süslemeler yapmak mümkün. Bu şirin anne bebek takımına eğer varsa kardeşler için de aynı süslemelerden tişört, kardeş broşu ya da saç bandı gibi eklemeler yapılabilir. Anne için yine inci ve saten kurdele süslemeli lohusa terliği de hazırlanabilir. Babalar için genelde baba broşu hazırlanıyor, yine takıma uygun bir baba broşu ile maaile bir takım gezebilirsiniz;)

Hastaneye yeni doğan bebek ziyaretine gidecek olanlar için de kullanışlı bir hediye önerisi bu lohusa setleri.
Denemek isteyen herkese kolay gelsin, anlatımın fikir verdiğini umut ediyorum. Hazırını almak isteyenler de benimle iletişime geçebilirler.

Diğer çalışmalarım için aşağıda profilimde bulunan oykulutasarimlar sayfalarımdan bana ulaşabilirsiniz, sevgiler :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar