Fransız dantelli kristal taşlı anne bebek hastane seti

-

Merhaba 10marifet sevenler :)
Yine malum yaz tatilleri ve iş yoğunluğu nedeniyle bir süredir paylaşım yapamadım. Ama tabii ki yeni ürünler üretmeye güzel anneler ile buluşturmaya devam ettik :)

Bu güzelliklerden biri olan setimiz ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Zeynep Duru bebek için hazırlanan setimizin renkleri, fiyonkları ve tabii ki ismi kişiye özel olarak değiştirilebilir.

Set içeriği bebek doğum seti ve lohusa setinden oluşmaktadır. Tek tek yazacak olursam;
-Dantelli ortası kelebek ve isimli bebek battaniyesi
-Dantelli kelebek ve isimli bebek tulum eldiven ve şapkası
-Dantelli ortası kelebek ve isimli bebek takı yastığı
-Dantelli kelebek ve tüy süslemeli bebek saç bandı ve ayakkabısı
-Dantelli kelebek ve tüy süslemeli lohusa terlik ve taç seti

En kaliteli çiçek motifli fransız danteli kullanılmıştır. Detaylarda diğer kullanılan malzemeler deve tüyü, kristal taşlı kelebek, kristal harfler, saten kurdele ile hazırlanan fiyonklar, şerit svarowski taşlar ve şerit inciler.

 

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar