Yenidoğan anı seti

-

Herkese merhaba! Daha önce pek çok kez birlikte çalıştığım eski bir müşterimin bebeği için yenidoğan anı seti hazırladım. Set içerisinde scrapbook anı albümü, coptic-stitch tekniği ile hazırlanmış defter ve ahşap kapı süsü var.

Scrapbok albüm 25cm *25cm boyutunda, 6 yaprak, 12 sayfadan oluşuyor her zamanki gibi. İçerisinde pek çok foto matı, cepler ve interaktif bölümler 100’den fazla fotoğrafa ev sahipliği yapabilir. Defteri ise coptic stitch tekniğiyle hazırladım. Ahşap kapı süsünü akrilik beyaz boya ile tek kat boyayıp dokulu bir kartonla kapladım.


Zaten kaplayacaksak neden boyuyoruz diye sorarsanız ben ahşap ürünleri boyamadan kullanamıyorum:) O ilk kat boyayı mutlaka sürmem lazım. Sonrasında albümle uyumlu kurdeleleri kapı süsüne sardım. Hazırladığım ponponları kapı süsünün kapıya çarpmasını engellemek ve temiz bir görüntü elde etmek için arka kısma yapıştırdım. Daha sonra hazırladığım kokulu taşları ve hamurla kabarttığım görselleri yerleştirdim, eskittim, bolca yıldız serpiştirdim ve vernikledim.


Projeyi tüm detaylarıyla izlemek isterseniz youtube (aşağıda profilimde) kanalımı ziyaret edebilir ve diğer çalışmalarımı da inceleyebilirsiniz. Keyifli seyirler!

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin