Nakış ve melek kanatlı 10 parça hastane çıkış seti

-


Merhaba değerli 10marifet sevenler :)
Bu aralar favori ürünlerimizden nakışlı ve melek kanatlı 10 parça hastane çıkış setimizi sizlere göstermek, detaylarıyla anlatmak istiyorum :)

En özel gününüzde en özel parçalar ile bebeğinizi karşılamak istiyorsanız bu ürünler tam size göre, çünkü hem alışılmışın dışında hem de bebeğinizin ismine özel olarak yapılmıştır.

Sevgili annelerimiz bu tarz ürünlerde renkleri istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Erkek bebek bekleyen annelerimiz de mavi tonlarında tercih edebilir.

Takımın içerisinde ; Bebek battaniyesi, bebek tulumu, bebek üst zıbını, pantolonu, şapkası, önlük, eldiven, iç badi, çıtçıtlı badi ve ağız mendili bulunmaktadır.

İhtiyaç doğrultusunda bu parçaları azaltıp arttırmanız tamamen size kalmıştır sevgili annelerimiz.

Diğer ürünlerimiz için bize profilimizde ki öykülü tasarımlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi günler dilerim :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar