Çarşamba, Ekim 26, 2016
Giymediğimiz Yün Kazakları Değerlendirme

Giymediğimiz Yün Kazakları Değerlendirme

7
Çocukla Çocuk
Çocukla Çocuk

Dolaplarımızdan kazaklarımızı kaldırıp, baharlıklarımızı yerleştirdiğimiz bir mevsimdeyiz. Kaldırılan kışlık kıyafetlerimizi eliyor, artık giymediklerimizi ihtiyaç sahipleri için ayırıyoruz.Bir de kıyıp kimseye veremediklerimiz var tabi , dolabın köşesinde beklemeye bıraktığımız.İşte yün karışımı olmak koşuluyla, sevdiğiniz ama eskiyen kazaklarınızı yastık kılıfı yaparak değerlendirebilirsiniz. Bizim yaptığımız yastıklar ve detayları burada.

7 YORUMLAR

  1. sevgili sesi eskileri değerlendirme işini hep çok takdir ederim rica etsem aşamalarını anlatır mısınız mesela kenarlarının atmasını nasıl engellediniz ? sevgiler

  2. Aşamalrını anlatırım tabii, hatta foto çekip öyle anlatayım, destekli, olsun. Yarın söz. Kenarların atmasını engellemek için overlok çektim, ama sıkı dikiş ayarı ve biraz geniş pay bırakarak ta olumlu sonuç alınabilir. Çünkü astarlanıyor zaten.

  3. benim de bir sürü giymediğim kazak vardı..bu şekilde değerlenebileceğini düşünüyorum..bence güzel bir fikir bu..tebrikler..

  4. bu harika bir fikir kesinlikle…son zamanlarda bende yastık,kırlent rahatsızlığı boy göstermeye başladı hayırlar olsun..bunu yapmayı çok isterim…sesiberim ben de bekliyorum açıklamayı acilen..

  5. evde kazak kalmadı kızlar, sesinin battaniyesi için toparladım..arta kalan kol yerleri olur galiba… evde kışa fena kombinasyon olacak ;)harika çok iç ısıtıcı ellerinize sağlık..kazak güzelmiş…