Gözlüklü keçe balerin bebek şekerleri

-

kece-balerin-pembe-bebek-sekerleri
Herkese sağlıklı, bereketli ve mutlu bir yıl dilerim. Bugün size Defne’nin 5. doğum gününde misafirlerine dağıtılmak üzere hazırladığım bebek şekerlerini tanıtacağım.
Bebekleri tam olarak Defne’ye benzetmeye çalıştık. Gözlük kullandığı için açık pembeden gözlükler diktim. Saçlarını topuz yaptık ve elbiselerini pembe tonlarında tercih ettik. Çok sevimli ve süslü Defne bebeklerimiz ;)
Tüm işçilik %100 el yapımı. Yaptığım diğer bebekler burada.

kece-balerin-pembe-bebek-sekerleri-

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Merhabalar Şeker Keçeler adından da anlaşılacağı üzere birbirinden şeker, sevimli el emeği göz nuru keçe ürünlerimi paylaştığım bir platform. Keçelere olan merakım, hamileliğim sırasında oğluma bebek şekeri hazırlıklarım sırasında başladı. O dönem büyük bir gayretle süslerimi kendim hazırladım. Sonrasında gerek yerli gerek yabancı bloglarla bu işin içine iyice daldım. Keçe dünyası tam bir derya, yapılabileceklerin sınırı yok. Hayal gücü tek gıdamız. Umarım paylaştıklarımı ve yaptıklarımı beğenirsiniz. Beğendiğiniz şeylere sahip olmak isterseniz veya aklımda bu var benim için yapabilir misin derseniz sekerkeceler@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.