Bu hamileler için yapılmış bir bel bantı.Bu sene takip ettiğim dikiş sitelerinde çokça gördüm.hazırlarıda satılıyor artık.çok kullanışlı olmalı:)sadece hamileler için değil.boyu kısa olan tişörtlerimizi rahat kullanmak içinde iyi olabilir.sadece kendinden lastikli jarse kumaş olması yeterli dikişi çok basit.elde bile dikilebir.burada nasıl dikildiğide gösteriliyor.
En çok arananlar:
katılıyorum boyu kısa tişörtler için iyi fikir tskler dolunay:)
süper fikir,straplesle yapıyordum aynısını ,çok iyi oluyor,yapalım birer tane dolunaycım teşekkürler:)
hiç yoktu bizim zamanımızda böyle şeyler yaa![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
aslım bencede düşük bel pantolon kullananlar ve tişörtü kısa gelenler için çoook iyi olur.hem kısa giyip hemde görünmesin diye çekiştirmek komik geliyor bana.yap bel lastiğini dolaş rahat rahat dimi:))farfinciğim seninkide güzel fikirmiş.sırf görüntüsünü sevdiğim için bende yapmayı düşünmüyor değilim:)severim böyle salaş şeyleri:)figen abla insan immreniyor dimi çıkan yenilikleri gördükçe.ne yapalım en azından bunu hamile olmasakta kullanabilir biz dimi;)