Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Hazır Gibi Olmamış Mı?

Hazır Gibi Olmamış Mı?

9

Sizce de hazır gibi olmamış mı?Bunu da becerikli eltim ördü… Maşallah eli de çabuktur, ne de yapsam ona yetişemem :)Yakasını yakından görelim:

Bu yakanın sırrı şudur; 3 no şişle başlayıp bitene kadar belirli aralıklarla şiş numarasını büyütmüştür.3… 3,5… ve 4 olmak üzere :)Henüz düğmeleri takılmamış. Düğmeler de takılınca daha da süper olacak ;)Bana gelince 7 numaralı kazağın kollarındayım :)))Bu ara bir de ev taşıyoruz artık ne zaman biter bilemiyorum.Ama en kısa zamanda kızımın çeyizini sunacağım :DÖnce evime iyicene yerleşeyim öyle.(Ne zor işmiş ev kurmak, herşey sil baştan… Çok yorulduk çok)

9 YORUMLAR

  1. Lavinya, eltinin ellerine sağlık.Çok şık olmuş.Dediğin gibi hazırdan farkı yok.Hazırların pek çoğundan da güzel olmuş üstelik..Güle güle giysin.

  2. Eltinizin eline sağlık madem böyle hazır gibi örüyor, burada bir öğretmen arkadaş yapmış kendine siyah hırka üstüne çiçekler işlemiş gizlice resimlesem:))

  3. Tüm beğeniler için eltim adına teşekkür ederim arkadaşlar :)Dendenak niçin gizlice resimliyorsun? Açık açık resimle gitsin ;)