Hazır Gibi Olmamış Mı?

-

Sizce de hazır gibi olmamış mı?Bunu da becerikli eltim ördü… Maşallah eli de çabuktur, ne de yapsam ona yetişemem :)Yakasını yakından görelim:

Bu yakanın sırrı şudur; 3 no şişle başlayıp bitene kadar belirli aralıklarla şiş numarasını büyütmüştür.3… 3,5… ve 4 olmak üzere :)Henüz düğmeleri takılmamış. Düğmeler de takılınca daha da süper olacak ;)Bana gelince 7 numaralı kazağın kollarındayım :)))Bu ara bir de ev taşıyoruz artık ne zaman biter bilemiyorum.Ama en kısa zamanda kızımın çeyizini sunacağım :DÖnce evime iyicene yerleşeyim öyle.(Ne zor işmiş ev kurmak, herşey sil baştan… Çok yorulduk çok)

9 yorum gelmiş

  1. Lavinya, eltinin ellerine sağlık.Çok şık olmuş.Dediğin gibi hazırdan farkı yok.Hazırların pek çoğundan da güzel olmuş üstelik..Güle güle giysin.

  2. Eltinizin eline sağlık madem böyle hazır gibi örüyor, burada bir öğretmen arkadaş yapmış kendine siyah hırka üstüne çiçekler işlemiş gizlice resimlesem:))

  3. Tüm beğeniler için eltim adına teşekkür ederim arkadaşlar :)Dendenak niçin gizlice resimliyorsun? Açık açık resimle gitsin ;)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin