kolay ama di mi mavişim:)) ben siyahından isterdim doğrusu.. çiçek yerine de pırlantalı gösterişli bir broş.. mesela yemeğe çıkarken falan şık olabilir gibime geldi …:)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. TamamGizlilik politikası
çiçegi iyi degil gerisi güzel:D
kolay ama di mi mavişim:)) ben siyahından isterdim doğrusu.. çiçek yerine de pırlantalı gösterişli bir broş.. mesela yemeğe çıkarken falan şık olabilir gibime geldi …:)![:P](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_razz.gif)
aymem senin fikir daha hoş geldi:)
di mi ama favorim:)))