16 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  enfes bir fikir verdin ablam…ben bunu dallardan yapabilirim…ön kısmına da minik bir tablo koyabilirim…teşekkürler canlar canı :)

 2. Avatar photo

  maniacgeneral sağol yorumun için. mesajını da göremedim daha. şimdi bakabiliyorum ancak. birazdan okuycam:))Figen ablacım teşekkür ederim. sende benim canımsın. senin elinden kurtulmaz bilmez miyim:)) maket evini bile bitirmişsin. ne pratik kadınsın sennn:))

 3. Avatar photo

  aaa pardon yaa :-/ maniacgeneral mavi mesajımı aldınmı deyince ben üstüme niye alındım ayol:)) rezilliğin bukadarı. susuyor ve gidiyorum mahçup bi şekilde :-/ :))Figen ablacım ben de seni yirim:)) yirimmm:))

 4. Avatar photo

  generalin sitesi var cnm yeni açmış yap sat diye bizde kızlarla üye olduk tabi ben biraz beceremedim de :) büyük harfle yazmışım:) onu demek istemiştir sende ol istersen bizi burdan kovarlarsa orta toplanırız hem yaptıklarınıda yayınlayabiliyosun :) ilgilenen arkadaşlara http://www.yapyapsat.org

 5. Avatar photo

  çok sağol mavisofracım açıklaman için. üye olurum tabi. orda da buluşuruz ne güzel:))maniacgeneral senin de siten hayırlı olsun. 1 milyon tane üyen olur inşallah:))

Bir yanıt yazın