16 yorum gelmiş

  1. enfes bir fikir verdin ablam…ben bunu dallardan yapabilirim…ön kısmına da minik bir tablo koyabilirim…teşekkürler canlar canı :)

  2. maniacgeneral sağol yorumun için. mesajını da göremedim daha. şimdi bakabiliyorum ancak. birazdan okuycam:))Figen ablacım teşekkür ederim. sende benim canımsın. senin elinden kurtulmaz bilmez miyim:)) maket evini bile bitirmişsin. ne pratik kadınsın sennn:))

  3. aaa pardon yaa :-/ maniacgeneral mavi mesajımı aldınmı deyince ben üstüme niye alındım ayol:)) rezilliğin bukadarı. susuyor ve gidiyorum mahçup bi şekilde :-/ :))Figen ablacım ben de seni yirim:)) yirimmm:))

  4. generalin sitesi var cnm yeni açmış yap sat diye bizde kızlarla üye olduk tabi ben biraz beceremedim de :) büyük harfle yazmışım:) onu demek istemiştir sende ol istersen bizi burdan kovarlarsa orta toplanırız hem yaptıklarınıda yayınlayabiliyosun :) ilgilenen arkadaşlara http://www.yapyapsat.org

  5. çok sağol mavisofracım açıklaman için. üye olurum tabi. orda da buluşuruz ne güzel:))maniacgeneral senin de siten hayırlı olsun. 1 milyon tane üyen olur inşallah:))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin