Keçe çiçek nakışlı runner

-

kece-cicek-suslemeli-runner
Bu runnerı yaparken kullandığım keçe çiçekler epeydir elimde vardı. Onları nasıl değerlendireyim diye düşünürken bir yandan da kıyamıyordum kullanmaya. En sonunda sanırım Pinterest’te gördüğüm bir nakış bana esin kaynağı oldu ve yukarıda gördüğünüz nakış ortaya çıktı.
Hani bir laf vardır “şahine kendi yavrusu kuzgun görünür” diye, o misal ben de bu örtümü o kadar sevdim ki her fırsatta onu çıkarıyorum; örneğin bir misafirim geleceği zaman…
Artık bahçede, balkonda da oturabiliyoruz hava yağmurlu değilse. Ben de diyorum ki bu runner benim yaz dekorumun baş oyuncusu. Yıkamaya da dayanıklı olduğunu gördüm. Birkaç kez yıkadım çünkü, elbette 40 derecede ve narin programda.
Umarım siz de beğenirsiniz. Daha fazla resim görmek isterseniz blgğumu ziyaret edebilirsiniz.

3 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Geç teşekkürüm için beni bağışlayın Shane, Zeshuregi, ama nasıl olduysa göremedim yazdıklarınızı :(

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Bodrum'da yaşıyor. Kumaşları, nakış makinesini, kurdeleleri, fiyonkları ve renkleri çok seviyor. Tasarlayıp gerçekleştirme süreci ve birilerinin ortaya çıkan bu işi beğenmesi onu mutlu ediyor. Elle yapılan işlerin o işleri yapan kişinin ruhundan, kişiliğinden bir öz taşıdığına ve el işlerini özel kıldığına inanıyor.