Keçe çiçekler, çubuklu bebek şekerleri

-

kece-cicek-cubuklu-kiz-bebek-sekerleri
Bebek hediyeliği olarak dağıtılması için hazırladım bu keçeden çiçekli, çubuklu bebek şekeri modellerini. Anı zamanda benim de yeni modellerimden biri oldular. Kalın pembe keçeden keserek hazırladığım çiçekler, gerçekçi gözüksün diye sarısının etrafından allıkla renk geçişi yaptım. Çöp şişlerin sivri kısımlarını keserek, çiçeğe yapıştırdım ve saplarını hazırladım. Yapraklar yeşil ince keçeden kesildi.
kece-cicek-cubuklu-kiz-bebek-sekerleri-2

kece-cicek-cubuklu-kiz-bebek-sekerleri-3

kece-cicek-cubuklu-kiz-bebek-sekerleri-4

kece-cicek-cubuklu-kiz-bebek-sekerleri-5
Bebek şekeri olarak hazırlandığında sapına kurdeleyle bir fiyonk bağlanıp etiket konabilir. Bence çok da sevimli olur :) Umarım siz de beğenirsiniz. Diğer çeşitlerimi incelemek isterseniz bloguma beklerim. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere. Sevgiyle kalın.

1 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Sevgili 10marifet, yazıları düzenliyorsunuz. Bu konuda sizi haklı görüyorum, düzenlemelisiniz. Fakat benim yazmadığım ve gerçekte olmayan şeyler eklendiğinde ben rahatsız oluyorum. Mesela bu yazımda ”Bebek hediyeliği olarak dağıtılması için hazırladım bu keçeden çiçekli,” gibi bir ifade kullanmadım. Çünkü bebek hediyeliği olarak hazırlanmadılar. Üstelik yazımın sonunda ”Bebek şekeri olarak hazırlandığında sapına kurdeleyle bir fiyonk bağlanıp etiket konabilir.” ifadem hala duruyor. Yani bu çiçekler bebek şekeri olarak hazırlanmadılar ama hazırlanabilirler demek istemiştim. Yolladığım yazılarda bu sorunu sık sık yaşıyorum. Mesela düzenlemeye gönderdiğim yazımın başlığını değiştirdiğinizde ürünümün adını değiştirmiş oluyorsunuz. Halbuki ürünümün adı o değil, ve öyle olmamalı da. Acaba başlığım daha önce kullanıldı mı diye arama kutusuna yazıyorum ama kullanılmamış olduğunu görüyorum. Buradaki yazıları okuduğumda bana ait bir şey göremiyorum çünkü bunlar benim kalemimden çıkan sözcükler değil. Lütfen düzenleme yaparken orjinalliğini korumaya dikkat edin. Şimdiden çok teşekkür ederim. Sevgilerimle..

Bir cevap yazın

Avatar photo

Merhaba, Kullanıcı adımdan anlaşılacağı üzere adım Ebrar. Diğer keçe ile uğraşanların aksine bir öğrenci olarak bu işe atıldım. Boş vakitlerimi değerlendirmek adına internette neler yapabileceğimi araştırırken, kendimi keçeyle uğraşırken buldum. Hedefim boş vakitlerimde zevkle yaptıklarımı sizlerle paylaşmak. Umarım ürünlerim sizlerin de beğenisini kazanır. E-posta: ebrarinkeceleri@outlook.com