Keçe prens ve prenses takı yastığı

-

keceden-bebek-taki-yastiklari
Merhaba, uzun bir aradan sonra az da olsa vakit bulup son yaptıklarımdan biraz paylaşayım dedim. Merve Hanım’ın ikiz bebeklerinin mevlüdü için çok şık, el emeği göz nuru takı yastıkları diktim keçe prenses ve prens şeklinde.

keceden-bebek-taki-yastiklari-1
Yastık mı dedim? Yüksekliği 70, eni 45-47 cm’lik mı dedim? Evet, aynen öyle.
Baby shower, mevlüt, hastane odası ve bebek odasında yer almak üzere, altın takı kesesi olan keçeden prenses ve prensli bebek takı yastıklarım.

keceden-bebek-taki-yastiklari-2
Kelebekli prenses takı yastığı

keceden-bebek-taki-yastiklari-3
Keçe prens şeklinde el emeği dekoratif yastık

keceden-bebek-taki-yastiklari-4
Prenses 65 cm yüksekliğinde

keceden-bebek-taki-yastiklari-5
Prensesin kıyafeti…

keceden-bebek-taki-yastiklari-6
Detaylar fb hesabımda

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com