Kedi anahtarlık bebek şekerleri

-


Kedi anahtarlık bebek şekeri olarak çocuğunuzun doğum, mevlüd ya da doğum günü gibi özel günlerinde gelen misafirlere anı olarak dağıtılabileceği gibi, aksesuar olarak da pek sevimli bir model.
Keçeden yapılan kedi anahtarlıkların her bir parçası el kesimidir ve içleri elyaf dolguludur. Yapıştırma işlemi için sıcak silikon kullanılmıştır. Kedilerin yanaklardaki pembe görüntüyü vermek için allık kullandım. Gözler küçük siyah boncuk dikilerek yapılmıştır. Bıyık kısmı ip ve iğne ile yapıldı. Anahtarlık halkasındaki kurdele de dıştan görünmemesi için 2 kat keçenin içine gelecek şekilde dikildi. Bu sevimli keçe kedileri anahtarlık olarak değil de aynı zamanda arkasına mıknatıs yapıştırılarak magnet olarak, ya da araba süsü, broş gibi bir aksesuar olarak da hazırlanabilir.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Merhaba ben Sennur.Daha küçük bir kız çocuğuyken bebeklerime elbiseler diker&örerdim, kesip biçip dikmeye hep meraklıydım yani :) Keçe ile tanışmam da tamamen tesadüf eseri oldu, keçenin sadece ismini bilirken bir gün internette keçeden yapılan işleri gördüm ve kendim için nikah şekeri yapmaya karar verdim ama sadece bununla yetinmedim.Keçe işinden aldığım zevkle bu işi kendime meslek edinme yolunda ilerliyorum. İletişim adresim keceliisleratolyesi@gmail.com