Kelebek dantelli bebek hastane çıkış tulum seti

-


Herkese merhaba, yine yoğun geçen bir dönem sonrası hazırladığım bir tulum setini sizlerle paylaşmak istedim.
Kelebek desenli, geniş güpürlü, tüy süslemeli bebek tulum seti. Hastane çıkışı için veya mevlüt seti olarak da kullanılabilir.

Tulum setinin diğer parçaları da isteğe göre hazırlanabilir. Anne için de lohusa seti hazırladım, onları da başka bir paylaşımda göstereceğim.
Zarif kızlarımız için ekru tonlarını seçtik. İsteğe ve konsepte göre farklı renklerde de yapılabilir. Dantelimizi tulumun yakasına ve kollarına diktik. Elde hazırladığımız kuyruklu fiyonklarımızı da eldiven, yaka ve ayaklara monte ettik. Kurdele renkleri de değişebilir. Tamamen el işçiliği olan bir ürün, hazırlaması çok zevkli :)

Diğer ürünlerime ulaşmak isteyenler için adreslerim biraz aşağıdaki profilimde.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar