Pudra dantelli, kristal taşlı bebek tulum battaniye seti

-


Herkese merhaba. Çok yoğun iş temposunun arasında burada 10marifet sevenlerine fikir olması için yeni ürün gruplarımızı paylaşmaya geldim :) Kız bebekleri için ister mevlüt, ister fotoğraf çekimi ya da hastane çıkışı için kullanılabilecek güzellikte bir yeni doğan seti. İçerik şu şekilde; tulum, eldiven, şapka, saç bandı ve dantelli battaniye.

İsteğe göre set içeriği değiştirilebilir. Bu modelimizin en göz alıcı parçalarından biri olan pudra renk büyük çiçek motifli dantelimiz her detayda kullanıldı. Tulum ön ve yaka kısmında, battaniyenin kenar ve köşe süslemesinde, eldiven, saç bandı ve ayakkabılar üzerinde kullanıldı. Diğer göz alıcı parçalardan biri ise kristal taşlar ve inci broşumuzdur.


Ürünlerden battaniye üzerine bebeğin ismi yazılabilir. Süslü kokoş kızlarımız için ve hatta erkek bebeklerimiz için de birbirinden şık modelleri profilimdeki sayfalarımızdan görebilirsiniz.

Takımın detaylı fotoğrafları için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz

Herkese kolaylıklar diliyorum..

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar