Melek kanatlı anne oğul hastane çıkış seti

-


Herkese merhabalar 10marifet sevenler :) Yine çok güzel bir anne oğul seti ile geldim. Hazırlarken biz çok beğendik, umarım sizler de beğenirsiniz.
10 parçadan oluşan anne ve oğul hastane çıkış setimizin içeriği şu şekilde:
Tulum, eldiven, şapka, üst zıbın, alt pantolon, battaniye, önlük, çıtçıtlı badi, iç zıbın, ağız mendili, saten smokin yelek ve anne için de lohusa terlik ve taç seti şeklinde.

İhtiyaca göre set içeriği de renkler de değiştirilebilir. Bu setimizde saks mavisi renkler uygulandı. Süsleme malzemesi olarak danteller, kristal taşlar ve fiyonklar kullanıldı. Konsept melek kanadı olduğu için, süslemede melek kanadı kullanıldı. İsteğe göre prens tacı da uygulanabilir.

Ürün hem hastane çıkışı olarak, hem fotoğraf çekimlerinde, hem de bebek mevlüdünde kullanıma uygundur.
Bu tarz dikiş işleri ile ilgilenen ve kendi hazırlamak isteyen annelerimize fikir olsun.
Erkek bebekler ve kız bebekler için birbirinden şık ürünlerin olduğu sayfalarımıza bakabilirsiniz.
Ürünün detayları için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz. Herkese kolaylıklar  dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar