Kına nedime taçları

-

keceden-inci-suslemeli-nedime-taclari-kina-hediyelikleri
Merhabalar, 10marifet sayesinde yaptığım kına taçlarına ilgi çok arttı, teşekkürler 10marifet! Birgün kendi kınam için yaptığım taçları başkalarına da yapıp Türkiye’nin farklı farklı illerine yollayacağım aklıma gelmezdi. İnsanların en güzel anlarında küçük de olsa katkımın olması beni çok mutlu ediyor. Resimde gördüğünüz kına taçları İzmir’den Şirin Hanım’ın kına gecesi için özel yapıldı. Mor ve pembe keçeden yaptığım taçlar, beyaz tül ve beyaz incilerle süslendi. Nedimelerinden farklı, gelin hanıma da özel olarak beyaz incili taç yaptık, çok güzel oldu. Eminiz gelin hanıma da çok yakışacak, kendisine buradan da mutluluklar diliyorum. Kına tacı için bilgi almak ve daha fazla model görmek isterseniz https://www.facebook.com/kecetasarimatelyesi/ sayfamı ziyaret edebilirsiniz. Sevgiler…

2 yorum gelmiş

  1. shane

    sevgili @ALALA TARASIM ATELYESI! bizi ne kadar mutlu ettiniz. insanlar genelde tersliklerden bahsetmeye meyilli. güzelliklerden, sağlanan faydalardan, olumlu kazanımlardan laf etmeye gelince cimri oluyoruz biraz. eksik olmayın. esas varlık sebebimiz bu. elinize sağlık. işleriniz hep rast gitsin.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Alala Tasarım Atelyesi

El Sanatlarına merakımı lisede farkettim lise bitince Beyoğlu olgunlaşma enstitüsü nakış bölümüne kayıt oldum orada gördüğüm 2 yıllık eğitimin sonunda desinatör olarak nakış atölyelerinde çalışmaya başladım halen desinatör olarak çalışıyorum nakış ve lazer desenleri çizip sipariş üzerine keçeden lazer kesim el süslemeli Amerikan servis takımları,kapı süsleri,kına taçları çantalar vb. ürünler hazırlayıp,renkli kişiliğimle uyum sağlayan rengarenk keçelerle sipariş üzerine müşterilerime keyifle hizmet sunuyorum..