Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Kız bebek panduf ev botu

Kız bebek panduf ev botu

0

kiz-cocuklar-icin-pudra-rengi-panduf-patik-modelleri
Merhaba. Havaların soğumasıyla bebeklerin ayakları için çeşit çeşit botlar, patikler dolaplarda yerlerini almaya başladılar. Ben de sizlerle el emeği süsleme ile hazırladığım bu botları paylaşmak istedim. Pudra rengi botumuzu şifon ve tomurcuklu krem rengi çiçekler ile süsledim. Patiğimizin altları kaymaz taban olduğu için bebeklerin hareketlerini kısıtlamaması açısından oldukça önemli.
Erkekler için de yapılmış modellerim mevcut, tüm modellere göz atmak isterseniz bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. Face Web ve İnstagram sayfa ismimiz oykulutasarimlar Hepinizi Bekleriz...
Satış için ulaşabilirsiniz: