Pazartesi, Ekim 24, 2016
Kocaman Gözlü Köpekçikten = *Kalem Kutusu*

Kocaman Gözlü Köpekçikten = *Kalem Kutusu*

3
köpekçik kalemlik
köpekçik kalemlik

10 marifette bir keresinde pamukla kaplanmış bir kalem kutusu vardı. Çok hoşuma gitti. Yapmaya çalıştım içinden çıkamadım(zaten güzelde olmadı.)Onu yapamayınca gıcık oldum. Gidip açık kahverengi polar aldım. Konserve kutusunun etrafını kaplayacak kadar kestim.Gözleri için iki tane daire şeklinde beyaz polar kesip içlerine pamuk koydum, siyah polardan gözlerini, kulaklarını ve burnunu yapıp kahverengi polara diktim. Sonra açık kahverengi polarla konserve kutusunun etrafını kapladım.Açık kahverengi polarda. Daire kesip konserve kutusunun altına yapıştırdım. ortayada böyle bir köpekçik çıktı.

3 YORUMLAR

  1. çok şirin,banada güzel bir fikir verdi bu şirin köpek.))atmaya kıyamadığım eski elektirik süpürgesinin kovasını temizledim bir kenarda duruyor..bende onu kaplayım..tekerlekleride var..yürüyen örgü sepeti olsun bana:)nasıl fikir amaa…saol nurefsan..

  2. eski elektirik süpürgesinin kovasını temizledim bir kenarda duruyor..bende onu kaplayım..tekerlekleride var..yürüyen örgü sepeti olsun bana:)nasıl fikir amaa..

    kesinlikle harika bir fikir:)))ip sepeti yapabilirsin. dergi gazete koyabilirsin dekoratif saksı olarak kullanabilirsi . sin de sin …