Kristal prens taçlı erkek bebek 10 parça zıbın seti

-


Herkese merhaba arkadaşlar. Çok yoğun bir çalışma temposunun arasında vakit buldukça yeni modellerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu çalışmamda erkek bebekler için 10’lu hastane çıkış setimi göstereceğim sizlere. Hastane çıkışı için gerekli olan tüm parçaların birbirine uyum içinde hazırlandığı zıbın setimiz erkek bebek bekleyen annelerimize fikir vermesi açısından son derece şık bir takım oldu.

10 Parça zıbın set içeriği; penye battaniye, tulum, üst zıbın, pantolon, şapka, önlük, eldiven, çıtçıtlı badi, iç zıbın, ağız mendili)

Süslemesi için kullanılan malzemelerimiz;
Farklı büyüklüklerde kurdele fiyonklarımız
Farklı büyüklüklerde kristal meç  prens taçlarımız
Dantel
Sıralı kristal swarovski taşlar
Bebeğin ismi için elde farklı boyutlarda kesilmiş harflerimiz

Malzemelerimiz bu şekilde arkadaşlar. Fiyonkları ve taşları istediğiniz yoğunlukta ve dağılımda yapabilirsiniz.

Danteli battaniye üzerine hizalayarak elde veya makinada dikebilirsiniz.

Bu takımın içeriğini arttırıp azaltmak mümkündür. İhtiyaca göre takımın diğer parçaları da hazırlanabilir yastık, alt açma seti, battaniye, kapı süsü ve hatta anne için terlik taç gibi parçalar da takıma eklenebilir.

Diğer çalışmalarım için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi Günler dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar