Mavi küvöz tül eteği

-


Herkese merhaba. Size masmavi bir paylaşım yapmak istedim. Bu çalışmam erkek bebek bekleyen anneleri ilgilendiriyor
Setimiz; Hastane odasında ve bebek pusetinde kullanıma uygun tül puset eteği ve fiyonk süslemesidir.
Bu setimizde hem anneye hem de bebeğe çalıştık. Hastane odasında fotoğraf çekimleri için yapılan organizasyonlarda kullanıma uygun mavi renk kombinimiz oldukça şık oldu.
Fiyonk orta kısımlarındaki fiyonk süslemelerini kral taçlı olarak hazırladık. Konsepte göre farklı süslemeler de yapılabilir.
Tül etek ve fiyonklar istenilen renk yapılabilir. Kız bebeğe uyarlamak isterseniz pembe tonlarında yapılabilir.

Hastane odası organizasyonunda kullanılan süslemelerimizin yanına ilave olarak birçok ürün yapılabilir. Bebek görmeye gelen misafirlere hediyelik ürünler hazırlanabilir. Hastane odası kapı süsü yapılabilir. Bebeğin isminin harflerinden oluşan balonlar ile doğum odası süslenebilir. Hatta jardinyer tepsiler de kullanılarak masada sunumda şıklık yaratmaktadır.

Belirttiğim tüm bu ürünlerin örnekleri için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar