Kristal taşlarla bot süsleme

-

kristal-taslarla-ayakkabi-susleme-nasil-yapilir
Merhaba 10marifetliler. Bu yazımızda sizlere bot ya da çizmelerinizi nasıl süsleyebileceğinizi anlatmaya çalışacağız.
Çizme süslemeleri için kristal taşlar ya da hazır taşlı desenler kullanabilirsiniz. Çizme süslemede en önemli nokta kullanacağımız yapıştırıcıdır. Yağışlı havalarda kullanılan bu ayakkabılar için hem güçlü hem de suya dayanıklı bir yapıştırıcı kullanmalısınız. Silikon yapıştırıcılar suya dayanıklıdır ancak şeffaf olmadıklarından ayakkabılarımızda iz bırakabilirler.
Çizme, bot ya da ayakkabı gibi malzemeler için en uygun yapıştırıcı e6000 taş yapıştırıcısıdır. Bu yapıştırıcıyı internet ortamında satın alabileceğiniz siteler bulabilirsiniz.

Çizme ya da bot süslemek için öncelikle süsleyeceğimiz desen ya da taşları seçerek yapıştırıcımız ile istediğimiz kısımlara yapıştırıyor ve yaklaşık yarım saat kurumaya bırakıyoruz. Hepsi bu kadar. Sizin için bir örnek yaptık bile :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Kristal Taşlı Süslemeler

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...