Kumaş çiçek süslemeli hasır şapka modelleri

-


Kumaş çiçek süslemeli hasır şapka modelleri
Yazın gelişi ve havaların bunaltıcı sıcaklara ulaşmasıyla birlikte minik kızlarımız için birbirinden süslü hasır şapka modelleri hazırladık. Güneşten korunmanın en şık hali olarak bu süslü hasır şapkaların yaz için favori aksesuar olacağını düşünüyoruz.
Kumaştan çiçekler ile süsleme yaptık şapkalarımıza. Hem kullanışlı hem de şık hasır şapkaların süslemeleri isteğe bağlı olarak değiştirilebilir.

Bu modeli hazırlamak için gerekli malzemeler; silikon tabancası, süslemesiz bir hasır şapka ve tercihen süslemede kullanılacak dantel, figür, kristal taş, çiçek veya kumaş gibi çeşitli malzemeler. Gerisi tamamen sizin el beceriniz ve tasarım gücünüze kalmıştır. İstenilen figür ve süslemeler ile şapkaları süsleyip minik prenseslerin beğenisine sunabilirsiniz. Tabii ki sadece kız çocuklar için değil yetişkinler içinde hasır şapkalar kullanışlı ve nefis bire yaz aksesuarı. Tarzınıza göre sade ya da biraz kokoş süslemeler yapabilirsiniz. Kumaş çiçek yerine belki şık bir broş ile süsleyebilir, keçeden figürler ya da minik yapma çiçekler iliştirebilirsiniz haşır şapka etrafına.

Kumaş çiçek yapımı ile ilgili anlatımlı yazılara da linkten ulaşabilirsiniz.

Hepinize kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar