Süslemeli hasır şapka modelleri

-


Süslemeli hasır şapka modelleri özellikle kız çocuklar için harika birer yaz aksesuarı. Sıcaklardan bunalan ve güneşten korunmak isteyen prenseslerimiz için cici tasarımlarımızı paylaşmak istedim sizlerle. Hasır şapkalar hem şık hem de zarif duruşuyla bizim favori şapka modelimiz oldu. Hem kullanışlı hem de şık hasır şapka modellerimiz oldukça ilgi gördü.
Hasır şapkaları yaparken kullanılan malzemeler; silikon tabancası, süslemesiz bir hasır şapka ve tercihen süslemede kullanılacak dantel, kristal taş, çiçek veya kumaş gibi çeşitli malzemeler. Gerisi tamamen sizin el beceriniz ve tasarım gücünüze kalmış. İstenilen figür ve süslemeler ile kepleri süsleyip cici kızlarımızın beğenisine sunabilirsiniz. Hele bir de hasır şapka kendinden renkli olursa, fotoğraftaki pembe gibi, o zaman çok daha cici duruyor.

Hepinize kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar