Cuma, Ekim 21, 2016
Küpelerime iyi bak!

Küpelerime iyi bak!

9

Merhabalar :)Uzun zamandır siteye uğrayamamıştım, yokluğum farkedildi mi bilmiyorum ama ben buralara yazmanın, paylaşmanın yokluğunu hissettim çok! :)Sizinle uzun zaman önce yapmış olduğum küpeliğimi paylaşmak istiyorum. Odamda, yatağımın kenarında asılı (feng-shui’ye göre para köşesinde :) para köşesinde takıları, mücevherleri tutmak gerekirmiş! bu da başka bir yazı konusu olsun).

*resim kalitesi için özür diliyorum, ışıklandırma pek kötüydü, çektiklerimin en iyisi bu oldu, umarım anlaşılıyordur!
Yapımı da oldukça kolay! Bir fotoğraf çerçevesinin çerçeve hariç her kısmını çıkarıp içine kalın tül gerdim, daha sonra kullanmadığım bir kolye ile önceden çakılmış olan çiviye astım. Çok rahat ve pratik oldu! Küpe kaybetmeye son ;)Ayrıca, yılbaşı için özel yapmış olduğum, yolda 1 ytlye satılan süsleri delerek yaptığım kar tanesi küpelerimin de büyük resmini görebilirsiniz :)

yılbaşına az kaldı ;)
yılbaşına az kaldı ;)

Sevgiler!

9 YORUMLAR

  1. sesi, yelda, cok tesekkur ederim, hosbuldum! :) özlemistim ben de sizleri! ben yokken ne cok sey olmus ;) kaçırmışım bir dolu güzelliği…gunesedogru, boncukcu, asyayaren, nrhnmrl, asmunikal beğendiğinize cok sevindim :) umarım daha güzellerini sizler yaparsınız! :) Kupelerin ozellikle yapımı o kadar basit ki! Etrafınıza baktığınızda kupe olabilecek cok guzel seyler bulabiliyorsunuz cok ucuza… Oldukca da hos ve orjinal oluyorlar ;)bayramınızı da simdiden kutlar, saglık ve mutluluk dilerim!sevgiler…