Mavi melek kanatlı bebek tulum seti

-

Herkese Merhaba

Bu çalışma da melek kanat süslemeli tulum set ile karşınızdayım :)
Sade ürünler yerine alışılmışın dışında özel tasarım ürünleri tercih etmek isteyenler için güzel bir alternatif.
Melek kanatlı tulum setimizin içeriği;
Tulum, şapka ve eldivenden oluşmaktadır.

Bu set içeriğini ihtiyaç duyduğunuz diğer parçaları battaniye, alt açma seti gibi parçaları ekleyerek arttırabilirsiniz.

Ürünün süslemesi için saten kumaştan veya keçeden melek kanadı kesip dikebiliriz. Bu kanatların yapımı iyi bir el becerisi istiyor tabii ki :) Tulumun arkasına ve şapkasına istenilen renklerde hazırlanmış melek kanatlarını hazırlayıp monte ederek üzerlerini kristal taşlar ile süsledik. Tercihe göre süsleme malzemesi olarak inci de kullanılabilir. Melek kanadını istediğiniz renkte hazırlayabilirsiniz biz burada erkek bebek için maviyi tercih ettik.
Bu seti daha da kişiye özel hale getirmek isterseniz bebeğin ismi tulumun ön kısmına veya arka kısmına monte edilebilir.
İsmi yazarken kristal swarovski taşları tercih ediyoruz. Işıltısı ile göz alıcı oluyor :)

Ürünler bebekler için kullanılacağı için %100 pamuk kumaşlar tercih edilmelidir.

Hastane çıkışında fotoğraf çekimi için kullanılmaya müsait olan bu tulum setimiz sevdiklerimize hediye olarak da götürülebilir.

Diğer çalışmalarımı görmek ve güncel takip için oykulutasarımlar isimli sayfalarıma göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar