Dişim çıktı tişörtü, tütü eteği ve saç bandı

-


Dişim çıktı tişörtü, tütü eteği ve saç bandı modeli paylaşmayı ne zamandır istiyordum bugüne kısmet oldu.
Daha önce hastane çıkış setini hazırladığımız Beren bebek büyümüş ve dişi çıkmış :) Annesi de diş buğdayı partisi için bu seti hazırlamamızı istedi. Renk olarak pembeyi tercih ettik. Kız bebeklerinde vazgeçilmez renk :)
Tütü eteğimizi bağlamalı olarak değil dikerek hazırladık. Normal bir etek diker gibi dikebilirsiniz yani. Bel kısmına pembe lastik diktik. Esneme payı sayesinde uzunca süre özel günlerde kullanılmaya müsait durumda.

Kloş etek dikimi videosu dikerek türü etek yapmak isteyenler için oldukça faydalı olacaktır.

Yok ben bağlamalı olarak tütü etek yapmak istiyorum derseniz de, adım adım yapım aşamalı tütü etek yapımı yazısından yararlanabilirsiniz.

Tişört üzerine de diş figürü hazırladık, eh adı üstünde dişim çıktı tişörtü :) Diş buğdayı partisinde diş figürü olmazsa olmazımız. Diş figürünü keçeden hazırlayıp tişört üzerine monte ettik.
Beyaz düz tişört hazır alındı. Önce br kağıda diş kalıbı çizerek keçe kumaş üzerinden kopyasını alıp sonra da sıcak silikon ile tişört üzerine monte edebilirsiniz.

Ve tabii ki tişört üzerine yazıları 1. kalite kristal taşları elde tek tek keserek hazırladık. Sonra da gözümüze hoş gelecek bir şekilde monte ettik.
Parlak taşlı süslemeler ütü ile kumaşa nasıl uygulanır, onu da yine anlatımlı videosundan izleyerek öğrenebilirsiniz.

Son parça olarak da bebek saç bandı hazırladık. Bunu da kristal taşlı prenses taç ile süsleyip diş buğdayı kız bebek setimizi tamamladık. Bebek bandını da hazır alıp üzerini zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Tül, dantel güpür, parlak taş, saten kurdeleden fiyonk gibi pek çok malzeme sıcak silikon ile yapışıyor.

Tütü etek her kızın vazgeçilmezi oldu artık, hele de canlı renklerde olunca pek bir şeker oluyor :) Biz de tütü eteği dişim çıktı tişörtü ve bebek saç bandı ile kombinleyip sizlere sunduk, umarım beğenmişsinizdir.

Diğer çalışmalarımı görmek için bana oykulutasarimlar sayfa ismimle sosyal medya hesaplarımdan ulaşabilirsiniz, beklerim. Yapımını denemek isteyenlere de çok kolay gelsin şimdiden.

Sevgilerimle…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar