Mavi süslemeli atlıkarınca magnet – bebek hediyelikleri

-


Mavi süslemeli atlıkarınca magnet modelleri ile herkese merhabalar. Hediyelik olarak oldukça tercih edilen ve dağıtım yelpazesi oldukça geniş olan magnetlerimiz oldukça sevildi.

Doğum sonrası hastaneye gelen misafirlerinize, bebek mevlidi törenlerinizde, diş buğdayı partilerinde, 6 ay kınalarında, baby shower partilerinde, nikah, düğün, kına ve söz merasimlerinizde dağıtmak için oldukça güzel bir hediyelik olduğunu ve anı olarak en kalıcı hatıra oluğunu düşünüyorum.

Püskül ve çiçek süslemeli, pileksi harf yazılı magnet modellerinin yapım aşaması ile ilgili birkaç bilgi paylaşmak istiyorum, belki yapımını denemek isteyenler olur :)

Kişiye özel olarak hazırlanan magnetlerin modeli belirlendikten sonra, isim, söz veya tarih gibi detaylar pileksi üzerine yazılır. Daha sonra yine kişiye veya konsepte uygun renklerde süslemeler ile magnet hareketlendirilir. Süslemele olarak çiçek, püskül, inci, fiyonk kurdele, kristal taş gibi malzemeler tercih edilebilir. Seçtiğiniz süslemeleri silikon tabancası yardımı ile magnet üzerine monte edebilirsiniz. 

Umarım fikir arayışında olanlar için yardımcı olabilmişimdir.

Herkese kolay gelsin

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesabımızı takibe alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar