Perşembe, Ekim 27, 2016
Minyatür Dünyasına Hoşgeldiniz

Minyatür Dünyasına Hoşgeldiniz

9

Buradaki herşey minyatür, maketten neler neler yapılmış, ağzım açık kaldı.

9 YORUMLAR

  1. ay bu saatte nasıl uykum geldi yahu, gözlerimi açamıyorum. Bugün müdürüm doğum iznine ayrıldı. Giderkende bana müdür yardımcılığı vekaleti verdi. Çok mutlu oldum. Umarım keyifli ve başarılı geçer bu vekalet dönemi :))

  2. ben bayağı ilertettim minyatür çalışmalarını tabiyki fabrika işlerine benzemiyor ama en çok korktuğum kısımlarda tahminime göre az çaba sarfettim. Sırf bu çalışma içinde yapım aşamalrı malzemeler konusunda istediğim gibi yazabilmek için blog açmaya karar verdim. Aslında yayınlayabilecek kadar ortada birşeyler var ama odayı tam bitirmeden konu açmak istemiyorum. Ama bide sabırsızlanıyorum anlatamam. Embir sende konu yollayınca hepten dağıldım. Gidip hemen başlasam mı blog oluşturmaya bilemedim. AAAkafamı karıştındın kız embir şimdi Eskişehir otobüsüne atlayacağım olan o olacak. Bide blog fikrine yeni karar verdğm için yapımdaki foto eksiklğ için kızdım kendime. Hep bu Erolatar tutar yüzünden oluyor foto makn ayrılmayınca olan bana evde oluyor. aa içim açıldı bak şimdi derdimi döktüm gideyimde rahat rahat işeme bakayım.

  3. kondorrr ne yaptın blog işini sanırım unuttun, ben hatırlatayım bak üzerime düşen görevi yerine getirdim gece gece, daha yatıcam sabah sabah pzt sendromu yaşıyacağım çok işim var çoook :))

    sefa97 diyor ki;:)))))erol atar, ona güvenme batar!!

    :))) ışılaycım ben bu lafı duymamıştım sen mı uydurdun var mıydı acaba?