Muzur bebek badisi

-

bebek badisi
Merhabala. Ben bir şey yaptım :) Muzur bebek badisi. Önce kalemle çıktım yola ama sonra keçeden süsledim. “Baskı yapan bir sürü yer var, neden uğraşıyorsun?” diyenleri duyar gibiyim:)
İnternetten yaptırdığımda badi kalitesini anlayamayacağım ve nickimin hakkını vereyim diye ben yaptım :)
Neden ben yaptım ve nasıl yaptım? Merak ederseniz, buyrun. İşte bunlar da resimler.

bebek badisi
Umarım beğenirsiniz, yorumlarınızı merakla bekliyorum. Beğenilirse satış yapmaya başlayacağım, ehehhehheh

10 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  evet selcenciğim yazıları ne yaptın nasıl tutturdun kuzum öğrendin mi? bana da öğret keçe sırlarını ben de kıyafetlerimi süslerim belki demi :) kıyafetlere ,keçe harfler ya da süsler, dikiş hariç ,nasıl tutturulur lütfen buraya not düşsün merak edirem :)

 2. Avatar photo

  :)) yok periim yaaa daha bakmadım ama kısa zamanda bir tane daha üreteceğimden,öğrenecem.Şimdilik düşüncem, dikmek ve altına kumaş telası kullanmak.Sen süslerken dik bencee .))

 3. Avatar photo

  Her gördüğümde gülümseten bir çalışmanız bu:) Mustaffa güle güle giysin:) çok güzel olmuş. Hazır her yerde var ,önemli olan emeğinizle üretebilmek ,hem daha değerli…

 4. Avatar photo

  10parmagında 100 marıfet boyle bısey olsa gerekk :))) masallahhh maşallahhh arkadasıma nazarım degmesın…..

 5. Avatar photo

  ayh ayh aaaayh! nerelere gideyim, ne yapayııım:)) şımardım bak şimdi, uçucaaam.Teşekkür ederim canım benim, severek ve zevk alınarak yapılan herşey iyi oluyor herhalde :))

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Merhaba, Mesleği anaokulu öğretmenliği olan ama çocukları doğduktan sonra prof. anne ve ev kadını olmuş şimdilerde el becerisi isteyen ürünlere tekrar sarılmış olan bir bayandır :))