Salı, Ekim 25, 2016

Nasıl Olmuş?

16

takı tasarım
Merhaba arkadaşlar, 10marifet’e yeni katıldım, el emeği takılarımı paylaşmak istedim. Ve ilk ürünüme ait fotoğrafı paylaşıyorum. Örgü boyunluk takıyı nasıl buldunuz? Lütfen samimi yorumlarınızı paylaşır mısınız? Teşekkürler.

16 YORUMLAR

  1. Canım bu renk ve örgüsüde çok güzel.Açıkca fikrimi sorarsan,ben bu tip örgüde sedef renkli beyaz boncuk olsun derim.Ucunada çok güzel pırıllı taşlar takılırsa sanki o renktede çok güzel durur gibi diyorum.İstersen o küçük sedef boncukları bu örgüde dene.Çok muntazam ördüğün için yazdım.Gerçekten burada görmek isterim.Yinede sen bilirsin?Teşekkürler.

  2. ben bu resmi yabancı bir sitede görmüştüm değişik renkleri de vardı.
    aynı ürün yapılmış olabilir tabi ama
    resmin tıpatıp kopya olması doğrusu hoş çağrışımlar yapmıyor.

  3. Gulse, kanımca bu ürün, fotoğrafını yayınlatan bayana aittir, cünkü google’da aynı görseli kopyalayıp görsel arama yaparsanız, aynı resim başka yabancı sitelerde çıkmadığını görürseniz, tüm görseller 10 marifet sitesinde çıktığı için sanırım bu ürün yabancı siteden alınmış bi resim değildir. Site yönetimi ”yaptım” bölümüne yüklenen görselleri kontrol edip öyle yayınlıyordur umarım yoksa birçok kişi yabancı siteden alınmış resmini burada yayınlatıp ”ben yaptım” diyebilirdi, öyle değil mi?

  4. kesinlikle, “yaptım” bölümüne başka yerden alıntı fotoğraf almadığımız gibi, “buldum” bölümüne de “şu fotoğrafı buldum, ne güzelmiş” diyerek link verilmeyen girişleri de kabul etmiyoruz. ancak elbette ki gönderen kişinin kötü niyeti söz konusu ise bilmeden hata yaptıklarımız olabilir. böyle şeylerle fazla karşılaşmıyoruz neyse ki :)

    sevgiler…