Çarşamba, Ekim 26, 2016

Neler Yapılmaz Ki?

7

gazete değerlendirme
Gazete ne kadar hakikatlidir. Asıl görevini tamamladıktan sonra da durmaz her şekle girer. Hamur olur özüne döner, kıvrılır, bükülür, katlanır ve daha neler neler… Ben de hayatta daha fazla kalması için çabalayanlardanım. Dergilere pek kıyamıyorum o yüzden bu tür işlerde daha çok broşürleri kullanmayı tercih ediyorum. Daha önce de benzer yazılarım olmuştu, ilginizi çekerse 10marifet kasabamızdaki yazılarımda görebilirsiniz.
Sevgiler hepinize…

gazete değerlendirme

gazete değerlendirme

7 YORUMLAR

  1. Çok güzel olmuş, gazeteden yapılmış olmaları ise güzelliklerine katkıda bulunmuş. Benimde deneyesim var ama tutuyorum kendimi bide buna bulaşmayayım diyorum. Ellerinize sağlık…

  2. ben de bayılıyorum bu çalışmalara ve sizde keşfettim.gerçekten ben de zor tutuyorum kendimi bulaşmamak içim.emeğinize sağlık. sevgiler:)))

  3. wildpoppy ve huber beğenmenize çok sevindim teşekkür ederim :) Ben bulaşın demek istiyorum her ikinize de, çünkü çok zevkli ve değişik tasarımlara da o kadar uygun bir çalışma.Birer ikişer çoğalıyor zaten,sonra dökün önünüze veee artık hayal gücünüz nelere götürürse :))
    Sevgiler benden de…

  4. Ben de bu kağıttan çalışmalarla ilk kez geçen sene K.B.B. doktorumun odasındaki tabak altlığı ve kalemlikle tanıştım.O zaman çok beğenip, hemen yapmalıyım dedim ama :))) dergi kağıtlarından ve kare formdaydılar.Bunlar yuvarlağın verdiği bir sıcaklıkla (bence) daha bir güzel olmuşlar.Bu iş için ayırdığım çoook eski dergilerimle inşallah ben de bir zaman yapacağım bunları.Ellerinize emeğinize sağlık

  5. çok özür dilerim deliisibunlar,nasıl atlamışım yorumunuzu yanıtlamayı.bu takibe alışamadım hala affedin.kare şeklinde yapmayı bende düşünüyorum,hatta üçgen.yuvarlak kendi etrafında sorunsuz sarılıyor da diğer şekiller için kalıp bulmam lazım.beğenmenize çok sevindim denemenizi isterim :)