10 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  benim bir kuruş maaş bile vermediğim ,aç açına çalıştırdığım güzel iki yorumcum da buradaymış be yaa :D
  Ayyy çok teşekkürler Aslan burcunun güzel hanımları :)
  Serpilciğim ve kuğu Senaatım çok sağolun.Mağaza açacak yeteneğe henüz erişmedim canımm :)

 2. Avatar photo

  ben örgü bilmem ama kaç tane sabır işi hırka örmüşsün canım ellerine sağlık, şimdi ördüğün eteği de gördüm süper olmuş maşaALLAH diyeyim daha ne diyeyim :))

 3. Avatar photo

  Sevgili Ayşegül Ve Munures ben o kadar sabırlı biri değilim canımm hatta bu örgü çabuk bitsin diye başından hiç kalkmadan örüp sabırsızlanan biriyim.İşin sonucunu hemen görmek isteyen biriyim o yüzden gece gündüz örerim.Zarif yorumlarınıza çok teşekkür ederim güzel hanımlar :D

 4. Avatar photo

  örgü işi gerçekten sabır işi ellerine sağlık filizcim
  yazlık hırkan çok zarif kışlık hırkanında yakasının duruşuna bayıldım hakim yaka gibi
  güle güle giy :)

 5. Avatar photo

  sevgili xmadame, çok teşekkürler :) arada görün yahuu buralarda ,kendini özletme :) keşke örgüdeki sabrım başka konularda da olsa da iyi bir kul olsam :)

 6. Avatar photo

  geçen kış ördüm bee ya :)hepsini aynı zamanda örmedim ki değişik zamanlarda ördüm ,yeni fotosunu çektim foto çekmeye üşenen bir marifet üyesiyimde :)
  Sana da maşallah yorum yapan parmakların ve internet bağlantın dert görmesin.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA