Salı, Ekim 25, 2016
örgü koltuk kılıfı

örgü koltuk kılıfı

11

heryere, herşeye örgü kılıflar yapıyorlar ya, bu da onlardan birisi..nasıl yapılır bilmem ama büyük sabır göstergesi olsa gerek..

11 YORUMLAR

  1. sergun bu ne ya..Vallahi tam kışlık olmuş bu koltuk,ince bir iple örülmüş sanırım,ama herhalde makinada örülmüştür bunun elde örüldüğünü düşünmek bile içime sıkıntı yapıyor.Çok güzel olmuş ama yorucu….

  2. Bir kaç tane eski kazak kesip birleştirerek aynısı olmasa da değişik versiyonlarını yapmak daha mantıklı bence. Ne uğraşcaksın o kadar emek emek. Üstelik de onca ipe dünya para. Astarı yüzünden pahalıya gelir:) Madem tasarruf zamanı geri dönüşüm işi olarak bakabiliriz bu şekilde.

  3. ama tek bir kazak yetmezki tüm koltuğa farklı olacak mecburen ben de şöyle bişey önerebilirim, bazı büyük pazarlarda triko kumaşlar var çok ucuz [ben fatih çarşamba pazarından kocaman bir parça almıştım battaniye yaparım diye hala duruyor ya neyse :( ] böyle birşey alınıp yapılabilir.

  4. çok değişik olmuş..boble tekniği ile,kazak,çanta,bere,atkı,eldiven vs..birsürü şey gördüm ama bu çok değişik ve güzel olmuş…gerçekten sabır işi ve boş zaman sorunu olmayanın işi…:))

  5. aman allahım ya bu ne çok güzel duruyo ama katılıyorum astarı yüzünden pahalı olur.hemde benim gözümde büyüdükçe büyür küçüçük hırkayı bir haftada yapan beni korkuttu :))

  6. benim aklıma bir ikir geldi örgü kazakları kesip bu şekil değerlendirmek deyişik deyişik kırk yama gibi ne dersiniz buda güzel olmuş.