Örgü motifli dekoratif kırlent

-


Örgü motifli dekoratif kırlent modeli. Bir gün çocukların yatak odasındaki düz renk kırlentleri nasıl değerlendiririm diye düşünürken, siparişlere yetişemeyen bir anne olarak buldum kendimi :) Motifleri örmek beni çok mutlu ediyor. Sonrasında beğenilmesi ve yeni siparişlerin gelmesi inanılmaz keyifli… Renkler tamamen kişiye özel. Motifler o anki ruh halime göre elimde şekilleniyor. Sonuç olarak bu harika kırlentler ortaya çıkıyor.

İlk önce 30*60 sosis yastıkları şekillendirmeye başladım.
Sonra gelen taleplere göre 50*50 kırlent ve hatta bu güzel motiflerle masa örtüsü bile yaptım. Tığ işi ya da örgü motifleri zevkinize göre örerek, yastıklar üzerine aplike yapıp dekorasyonunuza uygun modeler hazırlayabilirsiniz. Aynı motiflerden runner ya da masa örtüsü ile takımı genişletebilir, ya da yatak odası için hazırlanmış kırlentleri yatak örtüsü ile kombinleyebilirsiniz.

Kişiye özel olması demek gelen tüm talepler değerlendirmeli demek :)

Rengi söyleyin gerisini ayamaya’ya bırakın

Ev hediyesi olarak, bebek hediyesi olarak, doğum günü ya da özel gün hediyesi olarak, değişik ve ilgi çekici hediye arayışları arttıkça ben de daha çok ilgi çekmeyi planladım ve yıllar sonra hem hobilerime hem de 10marifet’e geri dönmeye karar verdim.

2 çocuklu anne olmak 10marifet’ten ayrı kalmayı gerektirmiyormuş.

Yeniden burada olmak çok güzel :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Hayat kısa, yaşamaya bak :) Sevdiğim şeyler dikmek, örmek, tasarlamak ve bunları birilerinin beğenisiyle yaparak gelire dönüştürmek... Çalışıyorum ama severek. Gece gündüz farketmez... Gelsin siparişler :))